Noth publikon një fotografi të foshnjës

Noth publikon një fotografi të foshnjës

Aktori i “Sex and the City”, Chris Noth, është bërë baba për herë të dytë.

65-vjeçari mirëpriti fëmijën e dytë me bashkëshorten e tij, Tara Wilson.

Ishte vetë Noth ai që bëri të ditur lajmin, ku ndau një fotografi të foshnjës së porsalindur në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Down from the heavens comes our second son- Keats! “ A thing of beauty is a joy forever”

A post shared by Chris Noth (@chrisnothofficial) on

Chris dhe Tara u martuan në vitin 2012 në Hawaii./21Media