Aktori i famshëm Çağatay Ulusoy, i cili kohët e fundit ka shtuar peshë, mori pjesë në dasmën e një shoku. Ndryshimi i Ulusoy është bërë një nga temat më të përfolura në mediat sociale.

Imazhi i fundit i Çağatay Ulusoy, i cili përforcoi reputacionin e tij me Medcezir pasi u bë i famshëm me emrin Feriha Koydum, dhe më pas u shfaq me prodhime tjera si İçerde dhe Hakan Guard, befasoi fansat e tij, përcjell portali rtv21.tv

Foto e yllit të “Delibal” i cili gjithashtu tërhoqi vëmendjen me mjekrën e tij, u bë agjenda në mediat sociale.

Ende nuk dihet se kur do të dalë filmi i ri i Ulusoy./21Media