"Tarikut" nuk i trembet syri aspak

“Tarikut” nuk i trembet syri aspak

Të gjithë adhuruesit e serialit “Kara Sevda” e njohin Tarikun rolin e të cilit e luan aktori Ruzgar Aksoy.

Së fundmi aktori e ka dëshmuar se është një trim i vërtetë edhe në jetën reale, shkruan rtv21.tv

Ai ka publikuar një fotografi në Instagram në të cilën shihet teksa mbanë në duar një gjarpër madje pa iu trembur syri.

Ndryshe, kujtojmë se “Kara Sevda” shfaqet çdo të mërkurë, enjte dhe premte në RTV 21 me fillim nga ora 20:00./21Media