Aktori dhe këngëtari turk, Alişan Serkan Tektaş është bërë baba për herë të dytë.

Ai edhe bashkëshortja e tij dje janë bekuar me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Elisa. Alisani në rrjetet sociale publikoi fotografitë e para me vajzën.

Alisani dhe bashkëshortja e tij Buse janë martuar në vitin 2018, kurse në vititn 2019 ata u bënë prindër të një djali për herë të parë./21Media