Fotografi të bukura të dyshes

Fotografi të bukura të dyshes

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Big Mama tash e disa ditë është duke qëndruar në Turqi, ku po kalon çaste të bukura atje nën shoqërinë e personave më të dashur.

Por, si duket arsyeja kryesore e vizitës së saj është aktori dhe modeli i mirënjohur turk, Serhat Kaynarpinar, i njohur me rolin e “Cihanit” te seriali “Më fal” për të cilin dyshohet se këngëtarja është në lidhje dashurie.

Dyshimet për lidhjen e tyre po ngjallen vazhdimisht me publikimin e fotografive nga Bigu. Por, përvec saj dy imazhe të bukura që duket se janë nga fotosesioni i dyshes i ka publikuar edhe Serhati.

Me një pamje përrallore afër plazhit Bigu dhe Erhati duken mjaft të lumtur.

Por, se çka është duke u fshehur në të vërtet pas këtyre fotografive të bukura mbetet të shihet me kalimin e kohës. /21Media