Shay bëhet nënë

Shay bëhet nënë

Disa ditë më parë aktorja e serialit të njohur “Pretty Little Liars”, Shay Mitchell solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Ajo bashkë me partnerin e saj, Matte Babel u bënë prindër për herë të parë të një vajze emri i të cilës nuk është bërë ende i ditur.

Aktorja ka vendosur që të gjithë procesin e saj të lindjes ta filmojë dhe ta publikojë në kanalin personal në “Youtube”.

Ardhja në jetë e vajzës zgjati plot 33 orë, ndërkohë që Shay ndarë me adhuruesit e saj sakrificat, dhimbjet dhe gëzimin e gjithë procesit.

Në fund të videos Shay shfaqet më të voglën e saj, ndërkohë që është e rrethuar nga parteri dhe familjarët./21Media