Bëhen prindër për herë të parë

Bëhen prindër për herë të parë

Disa javë më parë aktorja Shay Mitchel dhe i shoqi Matte Babel, u bënë prindër për herë të parë.

Lajmin e dha vetë aktorja në një postim në rrjetet sociale. Aktorja e njohur e serialit “Pretty little Liars” është bërë nënë e një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin Atlas, transmeton rtv21.tv.

Aktorja ka publikar videon e lindjen në kanalin zyrtar Youtube./21Media