Ajo shihet mjaft e lumtur

Ajo shihet mjaft e lumtur

Aktorja e njohur turke, Feride Çetin është në pritje të ëmbël. Ajo dhe bashkëshorti saj, Murat Ozer janë në pritje për tu bërë prindër.

Në instagram, ku aktorja numëron 202 mijë ndjekës ka publikuar disa fotografi, në të cilat shihet me barkun e fryrë, shkruan rtv21.tv

Në imazhet e publikuara, aktorja duket mjaft e lumtur, teksa ka marrë komente dhe pëlqime të shumta.

Çetin është martuar këtë vit. Për publikun shqiptar, ajo është e njohur nga seriali “Ask ve Ceza” apo “Dashuri dhe Ndëshkim” me rolin e “Çiçekut”.

Feride Çetin është aktore turke, e cila është lindur më 05 nëntor të vitit 1980. Ajo është shfaqur në më shumë se dhjetë filma që nga viti 2005./21Media

 

View this post on Instagram

 

Bizim için plan yapinca degil, oluruna birakinca işler yürüyor. Bir günde karar verip nikah dairesine gittik. Iki ayagini bir pabuca sokup telaslandirdiklarimiz ve uzaklarda olduklari için davet edemediklerimiz gönül koymasin. Mutlulugumuzu paylasan herkese tesekkür ederiz. Özel bir tesekkür de perde arkasindaki ekibe… Destegini esirgemeyen ve hayalimdeki elbiseyi bir günde hazirlayan sihirli el, Tasarimci #SezanurAkay @akaybridal @difashionbranding kisacik zamanda tam istedigim saçi yapan Kuaför #sergenaksoyofficial @sankuafornisantasi Doğal dokunuslariyla parildamami saglayan Makyör @tunadede ve Sonbahar renkleri arasina bizi yerlestirip kahkahalar atarken kareleyen güzel göz, Fotoğrafçi @cemturkel iyi ki yollarimiz kesismis

A post shared by Feride Çetin (@feridecetinki) on