Dewan ka edhe një vajzë 6 vjeçare

Dewan ka edhe një vajzë 6 vjeçare

Aktorja e njohur, Jenna Dewan dhe i dashuri i saj, Steve Kazee po bëhen prindër të fëmijës së tyre të parë, shkruan rtv21.tv

Dewan ka edhe një vajzë 6 vjeçare me ish-burrin Channing Tatum, të cilët ishin të martuar për nëntë vjet.

Ne jemi shumë më të kënaqur dhe nuk mund të jemi më të lumtur të zgjerojmë familjen tonë!”, citohet të ketë thënë çifti në një deklaratë.

Lidhja e saj me Kazee u bë publike në tetor 2018, ani pse ata filluan të takohen muaj më parë ndërsa ndarja me Chaning Tatum ndodhi pas nëntë vitesh martesë. /21Media