Çifti kanë arritur që ta mbajnë të fshehur lajmin për shtatzëninë

Çifti kanë arritur që ta mbajnë të fshehur lajmin për shtatzëninë

Ryan Reynolds dhe Blake Lively janë duke e jetuar një jetë të lumtur së bashku që nga viti 2012.

Dyshja e njohur nga martesa e tyre kanë dy vajza, James katërvjeçar dhe dyvjeçaren, Inez.

Kurse, tani çifti janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë.

Aktorja ndau këtë lajm duke u shfaqur në premierën e filmit të ri të aktorit, “Detective Pikachu” në New York.

Çifti kanë arritur që ta mbajnë të fshehur lajmin për shtatzëninë duke mos publikuar asnjë imazh në llogaritë personale të rrjetet sociale.

Lively dhe Reynolds kështu kanë vepruar edhe me dy vajzat e tjera duke i mbajtur gjithmonë largë  vëmendjes mediatike. /21Media