Semra Dincer vizitoi Kosovën

Semra Dincer vizitoi Kosovën

Aktorja e njohur turke, Semra Dincer së fundmi bashkë kolegët e saj vizitoi Kosovën, shkruarn rtv21.tv

Semra e njohur për publikun kosovar u bë nga seriali “Nusja nga Stambolli”.

Gjatë kësaj vizite aktorja ditë më parë është takuar me këngëtaren e njohur, Shyhrete Behlulin, kurse, sot ajo u takua me aktorin e njohur, Vedat Bajramin  cilin e cilëson si aktor të mirë.

Nga ky takim, Semra ka publikuar një fotografi të përbashkët në Instagram ku pranoi komente të shumta.

Aktor i mirë“, është mbishkrimi që a e ka lënë në fotografinë e publikuar.

Ndryshe, aktorët e njohur nga Turqia, Semra Dinçer dhe Kazim Caraman në emisionin “21 Gradë” të RTV21, me ç’rast treguan gjëra të shumta rreth projektit “Elif Ana’nın”, në të cilin luan edhe moderatorja dhe modelja, Arbnora Ademaj./21Media