Aktorja në pritje të fëmijës së parë

Aktorja në pritje të fëmijës së parë

Hazal Kaya është njëra ndër aktoret më të kërkuara në Turqi. Ajo arriti të bëhet e njohur për rolet e ndryshme në serialet më të ndjekur.

Në Kosovë , Hazal arrit të fitoj famë me rolin e  “Nihalit” te seriali “Dashuri e ndalur”.

Ajo në muajin shkurt u martua me aktorin, Ali Atay 42 vjeçar, dhe tani janë në pritje të fëmijës së parë, gjinia e të cilit ende nuk është bërë e ditur.

29-vjeçarja tani është në muajin e fundit të shtatzënisë ka realizuar disa fotografi të bukura.

Kujtojmë se, dasma e çiftit bëri bujë të madhe në mediat turke, të cilat edhe një kohë pas dasmës kanë postuar fotografi të aktores, e cila shkëlqente në fustan të bardhë. /21Media