Këtë fotografi ka ndarë me ndjekësit në Instagram

Këtë fotografi ka ndarë me ndjekësit në Instagram

Aktorja turke, Semra Dinçer e njohur për publikun nga seriali “Nusja nga Stambolli”, ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi në të cilën shfaqet pranë aktorit Vedat Bajrami dhe prezantueses Arbnora Ademaj.

“Prishtina”, ka shkruar aktorja krahas fotografisë.

Aktorja ka ardhur për një mundësi bashkëpunimi në Kosovë, të cilën do ta zbulojë ekskulzivisht këtë shtunë në emisionin “21Gradë” të RTV21.

Semra Dinçer përveç kësaj, ekskluzivisht për RTV21 do të tregojë edhe gjëra tjera rreth karrierës së saj./21Media