Binjakët pritet të vijnë në jetë së shpejti

Binjakët pritet të vijnë në jetë së shpejti

Çifti i famshëm i Hollywood, George dhe Amal Clooney janë na pritje të fëmijëve të parë, gjininë e së cilëve e ka zbuluar, aktorja Cindy Crawford.

Një prej mikeve të tyre më të mira, duket se ka zbuluar “sekretin” përmes një postimi në Instagram. Në foton e publikuar  kuptohet se binjakët do të jenë një vajzë dhe një djalë.

Madje si me shaka ajo ka vendosur mbi bluzat që ka menduar t’i bëjë dhuratë çiftit pas lindjes edhe emrat që George kishte menduar për binjakët, Casa dhe Migos./21Media