Alban Ramosaj feston ditëlindjen, Beatrix e uron me fjalë të veçanta

Sot është ditë e veçantë për artistin Alban Ramosaj. Këngëtari sot ka ditëlindjen dhe mbushi 26 vjet, shkruan rtv21.tv

Në datën e tij të shënuar, Ramosaj pranoi urime të shumta nga personat e tij të dashur, e disa prej urimeve i publikoi në instastory.

Ndër artistet që e uruan Albanin janë motra e tij, Beatrix dhe familjarja e tij, Argjentina Ramosaj, të cilat e uruan me fjalët më të mira.

“Mbreti im, heroi im, çdo gjë e imja”, shkroi ndër të tjera Beatrix krahas videos së publikuar.

 

Alban Ramosaj është lindur më 7 mars të vitit 1996. Disa nga hitet e tij ndër vite janë: “T’kom dasht”, “I nat ma fal”, “Thikat e mia”, “Theje”, etj./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button