Albani i 'frikësuar'

Albani i ‘frikësuar’

Këngëtari Alban Skënderaj, ka shprehur shqetësimin e tij për përhapjen e koronavirusit në Shqipëri.

Nëpërmjet një shkrimi në InstaStory, Albani tha se ka ndjesinë që ky virus është përhapur tashmë në Shqipëri.

Sipas tij, nuk do ishte çudi që koronavirusi nga Shqipëria të ketë shkuar në Itali, por dhe e kundërta.

Kujtojmë se Organizata Botërore e Shëndetësisë sot tha se shpërthimi i koronavirusit “po përkeqësohet, pasi Nigeria konfirmoi rastin e parë në Afrikën Nën-Sahariane./21Media