Këngëtari i njohur, Alban Skenderaj përveç karrierës së suksesshëm ai gëzon edhe një jetë të lumtur familjare. Albani është i martuar me këngëtaren e njohur, Miram Canin me të cilën ka dy fëmijë një vajzë dhe një djalë.

Dashurinë që e ka për familje, Albani nuk heziton ta shpreh edhe përmes rrjeteve sociale.

Përmes fotografisë së fundit të publikuar në Instagram, ai ka treguar se bashkëshortja e tij, Miriami dhe dy fëmijët janë pasuria e tij, shkruan rtv21.tv

Artisti ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e tij, të cilët e kanë komplimentuar për fotografinë e publikuar.

 

View this post on Instagram

 

Pasuria ime 😍

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Kujtojmë se, Albani edhe përmes këngës e ka shprehur dashurinë Miramit dhe vajzës së tyre. /21Media