Albana dukej tejet tërheqëse në bikini

Albana dukej tejet tërheqëse në bikini

Moderatorja e njohur nga Shqipëria,  Albana Osmani ka zgjedhur që t’i ik rutinës së përditshme të punës.

Ajo ka filluar pushimet në një prej plazheve të Maltës, St Julians, dhe nga atje ka publikuar një fotografi në Instagram.

Një foto mjaft e bukur nga Albana në të cilën ajo shihet e veshur në bikini duke u relaksuar pranë një pishine./21Media