Dy artistët e njohur, Alban Mehmeti dhe Kaltrina Selimi, edhe këtë vit kanë bashkuar forcat e tyre duke sjellur disa këngë, në kuadër të xhirimeve të vitit të ri.

Këtë vit dyshja përveç që sollën potpuri, ata sollën edhe një këngë tjetër. Bëhet fjalë për projektin “Hajde dashni”, shkruan rtv21.tv

Kaltrina edhe në këtë video si çdo herë duket shumë bukur, teksa ka veshur një fustan elegant ngjyrë të zezë. /21Media