Fotografi e bukur

Fotografi e bukur

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Alban Mehmeti është njëri prej këngëtarëve i cili tregohet shumë aktiv në rrjetet sociale duke publikuar imazhe familjare.

Kështu ka vepruar edhe sot, këngëtari në Instastory ka publikuar një fotografi të bashkëshortes së tij me dy djemtë.

Kujtojmë që, Albani me Fjollën është martuar në vitin 2013, shkruan rtv21.tv

 

Vitin që po e lëmë pas Albani ka qenë i angazhuar në dasma dhe ahengje familjare. Ai gjithashtu solli edhe projekte të reja disa prej tyre i publikoi në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit. /21Media