Albatriti risjell “Pash dy sytë”

Albatriti risjell “Pash dy sytë”

Këngëtari i njohur shqiptar, Albatrit Muqiqi, ka publikuar sot coverin e këngës “Pash dy sytë”, të Fatjeta Barbullushit, shkruan rtv21.tv

Teksti dhe muzika e këngës “Pash dy sytë” është punuar nga tekstshkruesi, kompozitori i njohur Ilir Berani.

Ky version i ri nga Albatrit Muqiqi nuk është shoqëruar me videoklip.

Ndryshe, po të njëjtën këngë, dje si cover e solli edhe këngëtari i njohur shqiptar, Bruno./21Media