Albatriti vjen me projekt të ri muzikor 

Albatriti vjen me projekt të ri muzikor 

Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi ka publikuar këngën dhe klipin e ri të titulluar “Ti Fala”, shkruan rtv21.tv

Projekti i ri “Ti Fala” vjen me muzikë të punuar nga Nurteel dhe Granit Gashi dhe me tekst të Fatmir Mujës. Ndërsa për videoklipin e këngës është përkujdesur produksioni Imagine Films.

Ndryshe “Ndarja” është kënga e fundit nga Albatrit Muqiqi e publikuar katër muaj më parë./21Media