Këngëtari i njohur dhe i dashur për publikun, Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona, janë ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë.

Çifti janë shumë të pëlqyer nga fansat, teksa vazhdojnë të jenë emra shumë të ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Dyshja vazhdimisht tregohen aktiv në rrjetet sociale ku nuk mungojnë iamzhet e përbashkëta. Kur jemi te këo të fundit Egzona sot në Instagram ka publikuar një fotografi të bukur bashkë me Egzonën.

 

View this post on Instagram

 

#morning ❤️ @albatritmuqiqi

A post shared by Albatrit❣Amelia👼🏼Erald👼🏼Elia👼🏼 (@egzona.muqiqi) on

Kujtojmë se, Albatriti dhe Egzona janë prindër të dy vajzave dhe  të një djali. /21Media