Në familjen e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqi sot festohet. Bashkëshortja e Albatritit, Egzona feston ditëlindjen dhe nuk ka munguar një urim i veçantë nga këngëtari për më të dashurën e tij.

“Urimë ditëlindjen dashni. Jam me fat që të kam, dhashtë Zoti ta kemi njëri-tjetrin afër përgjithmonë, Të duaa”, ka shkruar Albatriti krahas fotografisë së publikuar në rrjetin social Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Urime ditëlindjen dashni ❤️ Jam me fat që të kam ,dhashte Zoti ta kemi njëri tjetrin afër për gjithëmonë ,Të duaa❤️

A post shared by A L B A T R I T (@albatritmuqiqi) on

Albatriti dhe Egzona kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në vitin 2016. Martesa e tyre është bekuar me tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë./21Media