Albatriti po kalon kohë të mirë me familje

Albatriti po kalon kohë të mirë me familje

Këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi kohën e izolimit duket se po e shijon duke kaluar kohë pranë familjes së tij. Këtë ai po e dëshmon përmes fotografive të publikuar në rrjetet sociale.

Afër bashkëshortes dhe tre fëmijëve të tij, Albatriti në imazhin e fundit të publikuar në Instagram duket mjaft i lumtur.

View this post on Instagram

 

#stayhome #family ❤️❤️❤️ @egzona.muqiqi

A post shared by A L B A T R I T (@albatritmuqiqi) on

  Kujtojmë se, Albatriti dhe Egzona janë prindër të dy vajzave dhe  të një djali. /21Media