Vajza e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, Amelia sot feston ditëlindjen e tretë, shkruan rtv21.tv

Për këtë ditë të rëndësishme për vogëlushen Albatriti i ka bërë një urim të veçantë, teksa i ka shprehur dashurinë e madhe që e ka për të.

Amelia vajza ime e dashur ,gëzimi jonë i parë. Urime ditëlindjen e 3-të zemra e babit. Dhashtë zoti ta kesh shendetin dhe harmonin së bashku me ne . Të don babi shumë.“Kush ka vajza botën ka”, ka shkruar Albatriti në Instagram.

https://www.instagram.com/p/B_52yA8pl3_/

Albatriti është i martuar me Egzonën që nga viti 2016 dhe tani janë prindër të dy vajzave dhe  të një djali. /21Media