Këngëtarët e njohur, Labinot Tahiri-Labi dhe Albina Kelmendi sot publikuan bashkëpunimin.

“Hallakam” titullohet kënga e artistëve, të cilën e publikuan me videoklip, shkruan rtv21.tv

Tekstin e këngës e ka shkruar Petrit Sefaj, për muzikën është përkujdesur Valon Biba, ndërsa, për orkestrimin Duo Bass Records.

Ndërkaq, videoklipi është realiuar nga Publico Group./21Media