Këngëtarja Albulena Ukaj, ka paralajmëruar projektin e saj më të ri, i cili do të jetë në bashkëpunim me këngëtarin Muharrem Ahmeti.

Sipas dyshës, kënga do të lansohet me 1 maj dhe do të jetë një baladë, që është titulluar “S’muna”.

“Sekreti” është projekti i fundit nga Albulena, ndërsa nga Muharremi është kënga “Zemra”./21Media