Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë uruar festën e Kurban Bajramit në gjuhën shqipe dhe turke.

“Gëzuar Bajramin”, ka qenë mbishkrimi i aktorit, po ashtu me fjalë të njëjta festën e Bajramit e ka uruar edhe Almeda, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, Almeda dhe Tolgahani janë martuar në vitin 2017 dhe vitin e kaluar u bënë prindër për herë të parë të një djali, të cilin e kanë quajtur Efehan. /21Media