Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman muajin e kaluar dhanë lajmin se do të bëhen prindër për herë të dytë. Më pas ata zbuluan dhe gjininë e bebushit. Almeda dhe Tolgahani po presin një vajzë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Së fundmi, në rrjetin social Instagram, Almeda ka treguar diçka që po e bezdis gjatë shtatzënisë.

“Akne gjatë shtatzënisë, ikni tani!!”, ka shkruar Almeda krahas videos që ka ndarë me ndjekësit, ku shihet se aknet i ka lyer me krem.

Kujtojmë se, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi-Sayisman dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë martuar në vitin 2017, kurse, në vitin 2019 janë bërë prindër të një djali të cilin e kanë quajtur Efehan. Ndërsa tani çifti janë në pritje të fëmijës së dytë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)