Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman janë ndër çiftet më të pëlqyera dhe komentuara të showbizit. Ata janë në pritje të fëmijës së dytë. Në muajin dhjetor Almeda përmes një videoje të publikuar në Instagram, ka zbuluar se ajo dhe Tolga po presin një vajzë.

Si çdoherë, edhe tani, Almeda është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në instagram. Njëra nga pyetjet e drejtuara ishte edhe pyetja: Keni menduar per emrin e bebit. Pyetjes së ndjekësit, bukuroshja iu përgjigj: Alina, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë që, Almeda Abazi-Sayisman dhe Tolgahan Sayisman janë martuar në vitin 2017, kurse, në vitin 2019 janë bërë prindër të djalit-Efehan. Ndërsa, tani çifti janë në pritje të fëmijës së dytë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)