Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman muajin e kaluar dhanë lajmin se do të bëhen prindër për herë të dytë.

Kurse, sot Almeda përmes një videos të publikuar në Instagram, ka zbuluar gjininë e foshnjës . Ajo dhe Tolgahani po presin një vajzë, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Dashuria e çiftit me martesë është kurorëzuar në vitin 2017, kurse, në vitin 2019 është bekuar me një djali të cilin e kanë quajtur Efehan./21Media