Bukuroshja e njohur shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman janë ndër çiftet më të pëlqyera dhe komentuara të showbizit.

Ata në muajin nëntor kanë bërë të ditur lajmin se do të bëhen prindër për herë të dytë, ndërsa në këtë muaj kanë zbuluar gjininë e foshnjes. Almeda përmes një videoje të publikuar në Instagram, ka zbuluar se ajo dhe Tolga po presin një vajzë, shkruan rtv21.tv

Si çdoherë, edhe gjatë kësaj periudhe të bukur të saj, bukuroshja shqiptare është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo është i është bashkuar trendit të instagramit, për të publikuar foto, të cilat tregojnë momente të ndryshme. Një nga ndjekësit i ka kërkuar Almedës që ta publikojë fotografinë e parë që kishte realizuar me Tolgahanin.

Në imazhin e publikuar, Almeda dhe Tolgahan shihen mjaft të lumtur.

Kujtojmë që, bukuroshja Almeda Abazi-Sayisman dhe aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman janë martuar në vitin 2017, kurse, në vitin 2019 janë bërë prindër të djalit-Efehan. Ndërsa, tani çifti janë në pritje të fëmijës së dytë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)