Për 24 orë që nga publikimi, videoklipi i këngës “Aman” ka arritur të klikohet mbi 1.2 milion herë në kanalin YouTube.

Sigurisht, Ledri, Dafina dhe Lumi B do t’i gëzohen këtij suksesi të projektit të tyre të ri, pasi përveç klikimeve, ky bashkëpunim ka marr edhe komente pozitive nga adhuruesit e artistëve.

Projekti me tekst të Ledrit, Dafinës, dhe Lumi B, është e realizuar me videoklip nga Entermedia./21Media