Treshja e njohur e estradës, Ledri Vula, Dafina Zeqiri, dhe Lumi B kanë bashkuar forcat për projektin e tyre të ri, shkruan rtv21.tv

Këtë e kanë bërë të ditur, Dafin adhe Ledri përmes një postimi në Instagram. Bashkëpunimi i tyre mban titullin “Aman” dhe pritet të publikohet me 1 korrik

 

View this post on Instagram

 

AMAN @dafina.zeqiri x @lumib

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

 Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur treshja për publikun shqiptar. /21Media