Kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani nuk do luaj në ndeshjen e së enjtes me Maqedoninë, pasi që ai rezultojë pozitiv me Covid-19.

Lajmin e ka dhënë gazetar i njohur italian, Nicolo Schira.

 

Kosova në ndeshjen me Maqedoninë e Veirut do të ketë mungesë të lojtarëve, përveç Rrahmanit në këtë ndeshje nuk do luajnë edhe Rashica, Muriqi, Halimi , Kryeziu dhe Voca./21Media