Befasia e radhës e motrave Kabashi

Befasia e radhës e motrave Kabashi

Dy motrat e njohura të estradës, Ana dhe Arta Kabashi dhe Dj Regard rikthyen këngën “Tumankuqe”. Ky projekt i tyre erdhi vetëm në versionin audio, transmeton rtv21.tv

Ripërpunimi i këngës “Tumankuqe” erdhi si befasi për fansat, derisa ata janë në pritje të këngës “Papa”, që është bashkëpunimi i shumëpritur i motrave Kabashi. “Papa” do të publikohet së shpejti e shoqëruar me videoklip./21Media