Publikohet kjo video

Publikohet kjo video

Aktorja e njohur, Jonida Vokshi dhe aktori, producenti i njohur, Besnik Krapi, të shtunën kanë kurorëzuar dashurinë me martesë, shkruan rtv21.tv

Dasma bëri bujë të madhe dhe të pranishëm në gëzimin e çiftit ishin shumë personazhe të njohur.

Aktori, moderatori i njohur, Ermal Mamaqi së fundmi ka publikuar një video nga dasma e Jonidës dhe Besnikut, ku shfaqet duke vallëzuar me aktorin, Salsano Rrapi.

“Ana e errët e dasmës…Salsano Rrapi mirë që kishim gratë afër vlla…”, ka shkruar Ermali krahas videos e cila i bëri të gjithë të qeshin.

 

View this post on Instagram

 

Ana e errët e dasmës së mbrëmshme… @salsanorrapi mirë që kishim gratë afër vlla… Video nga @gencgjineci

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Ndryshe, dasma madhëshore e Jonidës dhe Besnikut është organizuar nga Ami Event./21Media