Për fat të mirë ajo dhe motra e saj Arta nuk kanë pësuar lëndime

Për fat të mirë ajo dhe motra e saj Arta nuk kanë pësuar lëndime

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi në emisonin “1 Kafe Prej Shpisë” për herë të parë foli pas aksidentit që e ka pësuar me veturë.

Ana u shpreh se ky aksident ishte i frikshëm pasi që ndodhi në gjatë kësaj situate të krijuar nga koronavirusi.

Ana tregoi se për fat të mirë ajo dhe motra e saj Arta nuk kanë pësuar lëndime. /21Media