E bukura Ana në përgatitje të projektit të ri

E bukura Ana në përgatitje të projektit të ri

Njëra ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, Ana Kabashi, po sjellë një projekt të ri muzikor. Këtë ajo e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku ajo shfaqet me një fustan të shkurtër, me të cilin po duket shumë tërheqëse, transmeton rtv21.tv

“Fjala jem rond te ti peshon #newsingle”, shkroi ajo krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Fjala jem rond te ti peshon 💃🏼 #newsingle si gjithmone floket e mia @nagipi_hair ❤️

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on

Kujtojmë se projekti i saj paraprak është “Papa”, që e ka sjellë në bashkëpunim me motrën e saj, po ashtu artiste e mirënjohur, Arta Kabashi dhe reperin Berato./21Media