E bukur dhe e lezetshme

E bukur dhe e lezetshme

Këngëtari i mirënjohur, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra janë ndër çiftet më të dashura për publikun.

Duke qenë se kanë numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, ata janë mjaft aktiv në to.

E kur jemi te rrjetet sociale, pak minuta më parë, bashkëshortja e Sinanit publikoi një fotografi tejet të bukur, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lidhura dhe grim që i shkon për fytyre, Andrra duket tejet bukur në imazhin që publikoi në instagram për 343 mijë ndjekësit e saj.

Në imazhin e publikuar, Andrra po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Kujtojmë që Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë martuar në vitin 2015. Nga martesa çifti ka një djalë./21Media