"Urime 4-vjetorin e martesës dashuri"

“Urime 4-vjetorin e martesës dashuri”

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani, sot festojnë 4-vjetorin e martesës. Për ta bërë këtë ditë edhe më të veçantë, Andrra i dedikoi atij një shkrim të bukur e emocionues, transmeton rtv21.tv

“Nëse e di kuptimin e dashurisë, është për shkak teje. Urime 4-vjetorin e martesës dashuri”, shkroi ajo krahas fotografive.

 

View this post on Instagram

 

If I know what love is, it is because of you. Happy 4th anniversary love @sinanhoxha_ ❤️

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι (@andrradestani) on

Sinani dhe Andrra janë martuar në gusht të vitit 2015, ndërsa në vitin 2016 martesa e tyre është bekuar me një djalë, të cilin ata e kanë pagëzuar me emrin Ansi./21Media