Publikoi një fotografi me të birin

Publikoi një fotografi me të birin

Andy Cohen e luftoi koronavirusin, u shërua. Kjo nënkupton që ai përfundimisht u takua me familjen e tij. Një fotografi të cilën e publikoi në Instagram me të birin, shfaqeshin shumë të lumtur.

“Kam bashkuar njerëz për shumë vite, por ky ishte ribashkimi më i mirë ndonjëherë”, shkroi ai krahas fotografisë në Instagram.

Babë e bir u ribashkuan pas dhjetë ditësh, meqë ai kishte rezultuar pozitiv për COVID-19. Ai u shpreh se ndjehej keq, pastaj u vetizolua.

Cohen ishte në mesin e yjeve të infektuar me koronavirus, përfshirë Idris Elba, Colton Underwood, Tom Hanks dhe Rita Wilson./21Media