Andy dhe Kim në pritje të fëmijës së tretë

Andy dhe Kim në pritje të fëmijës së tretë

Tenisti i mirënjohur britanik, Andy Murray po bëhet baba për herë të tretë. Kampioni i dyfishtë i Wimbledon tha se gruaja e tij mund të lindë javën e ardhshme.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Kim Searrs kanë dy vajza, Sophia, tre vjeçe dhe Edie, e cila do t’i mbush dy vjet muajin e ardhshëm, transmeton rtv21.tv

Ata u martuan në prill të vitit 2015 në Dunblane./21Media