Moderatorja e lumtur pranë më të dashurve

Moderatorja e lumtur pranë më të dashurve

Me rastin e ndërrimit të viteve, fytyra të njohura për publikun uruan me fjalët më të mira. Një urim të bukur për vitin 2020 e bëri edhe bashkëshortja e kryeministrit në largim, Ramush Haradinajt, Anita.

Moderatorja e njohur publikoi një imazh të bukur me tre fëmijët e saj, në të cilin shihet mjaft e lumtur, shkruan rtv21.tv

“Për gjithë popullin shqiptarë, Urojme që viti që po vjen të sjell më shumë fat, suksese, dashuri e mbaresi në familjet dhe shpirtin e secilit!!! GEZUAR 2020!!! Me shumë dashuri nga Ne!”, shkroi Anita në instagram, ku numëron 42 mijë e 100 mijë ndjekës.

Kujtojmë që, Anita Muçaj Haradinaj është e martuar prej vitesh me Ramush Haradinajn dhe së bashku kanë tre fëmijë, Gjinin, Hanën dhe Trimin./21Media