Anketë: Si komentohet lirimi i masave anti-covid? (Video)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

 

Gjatë ditës së djeshme Qeveria e Kosovës vendosi për të lehtësuar disa nga masat anticovid, por si po komentohet lirimi i tyre nga qytetarët dhe nga sektori i gastronomisë, ndjekim anketën në vazhdim.(Teksti- Shqipe Dibrani, kamera- Fatos Veseli)./21Media