Pushime në Paris

Pushime në Paris

Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon të mahnitë me format dhe paraqitjet e saja. E kuruar deri në detajet e fundit, këngëtarja sigurohet që çdo herë të zbulojë më tepër se ç’duhet nga trupi i saj.

Këtë herë ajo ka pozuar pa jelekë në Paris, teksa të veshur kishte një kostum të zi, shkruan rtv21.tv

Bukuroshja shqiptare shijoi bukuritë e qytetit të kulturës dhe modës së bashku me motrën Agnesën dhe Beatrix Ramosajn.

Kujtojmë se Anxhelina është duke u përgatitur për të depërtuar në tregun ndërkombëtarë, ndërkohë po shijon dhe jetën luksoze në SHBA nën shoqërinë e grimerit të njohur të Kylie Jennes, Arielit./21Media