Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka rezultuar pozitiv për COVID-19.

Ai përmes një postimi në llogarinë e tij “Facebook” ka njoftuar se me shëndet është mirë dhe nuk kam ndonjë komplikim.

”Pas shfaqjes së disa simptomave, jam testuar për COVID 19 dhe kam rezultuar pozitiv. Me shëndet jam mirë dhe nuk kam ndonjë komplikim. Ju lutem keni kujdes dhe përmbahuni masave kundër COVID 19. Të bashkuar do t’ia dalim”, ka shkruar Abrashi në Facebook.

Abrashi ndër tjera ka ftuar qytetarët që të kenë kujdes të shtuar./21Media 

Miq,

Pas shfaqjes së disa simptomave, jam testuar për COVID 19 dhe kam rezultuar pozitiv.

Me shëndet jam mirë dhe nuk…

Posted by Arban Abrashi on Wednesday, November 18, 2020