Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi është shëruar nga koronavirusi.

Në Facebook, Gashi ka shkruar se tashmë e ka kaluar këtë sfidë.

“Pas një periudhe të perballjes me virusin COVID-19, mund të konfirmoi se tashmë e kam kaluar këtë sfidë. Ju falenderoj shumë për kujdesin e treguar ndaj meje dhe familjes time. Kujdesuni për vete dhe të tjerët, veproni sigurt, ruajeni shendetin! Faleminderit!”, ka shkruar Gashi./21Media

Te nderuar miq,

Pas nje periudhe te perballjes me virusin COVID-19, mund te konfirmoi se tashme e kam kaluar kete…

Posted by Arben Gashi on Friday, 17 July 2020