Çifti i njohur i showbizit, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, para disa ditëve kanë kurorëzuar dashurinë me martesë.

Menjëherë pas lajmeve për martesë u kuptua se çifti Fero dhe Arbenita shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Përmes fotografive që ka publikuar sot në rrjetin social Instagram, Arbenita ka treguar se është në muajin e tetë të shtatzënisë.

Modelja shfaqet e veshur me fustan të kuq, fotografi të shkrepura në ditën kur ajo dhe Fero kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

“Tetë muajshe shtatzënë”, ka shkruar Arbenita krahas fotografive./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)